Składanie zamówień

WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW

1. Zamówienia realizowane są na terenie Unii Europejskiej.

2. Umowa jest zawierana w momencie, kiedy sklep kadex-tlumiki wysyła Klientowi wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie zamówienia, zawierającą wszystkie jego szczegóły, w szczególności ilości i ceny zamówionych produktów oraz koszty przesyłki zamówienia, którymi obciążany jest Klient, warunki płatności oraz adres dostawy.

3. Sklep przyjmuje zamówienia przez całą dobę 365 dni w roku. Zamówienia złożone w soboty, w niedziele i święta realizowane są w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym złożono zamówienie. Składając zamówienie klient oznajmia, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje wszystkie jego postanowienia.

4. Poprzez dokonanie zakupu klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku.

5. Klient ma do wyboru dwie formy zapłaty za zakupiony towar: przelew/wpłata na konto oraz płatność przy odbiorze. O wyborze płatności klient decyduje podczas składania zamówienia za pośrednictwem odpowiednich formularzy.

6. Po złożeniu zamówienia Klient na podany przez siebie adres e-mail otrzymuje potwierdzenie zamówienia.

7. Do każdego zamówienia system automatycznie dolicza odpowiednie koszty wysyłki, zależne od wagi zakupionych produktów, o czym Klient informowany jest podczas składania zamówienia.

8. Sklep kadex-tlumiki zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, w szczególności zamówień bez numeru telefonu lub adresu e-mail lub w przypadku podania błędnych danych kontaktowych, pod którymi nie ma możliwości weryfikacji zamówienia.

9. W przypadku podania błędnych lub fałszywych danych, celowego wprowadzenia fałszywych informacji do formularzy zamówienia, Klient poniesie wszystkie koszty związane z obsługą wadliwego zamówienia.

10. Klient może telefonicznie wycofać omyłkowo złożone zamówienie, przy czym w celu uniknięcia kosztów obsługi zamówienia, musi to nastąpić przed wysyłką zamówionego towaru.

11. Przewidywany czas dostawy każdego produktu wynosi do 7 dni roboczych. Wysyłka realizowana jest:

a) w przypadku płatności przy odbiorze

b) w przypadku płatności przelewem - po zaksięgowania wpłaty

c) w przypadku płatności online - po informacji z banku

Dane do dokonania przelewu:
Kadex Paweł Wychowaniec
ul. Boh. Katynia 2
42-200 Częstochowa
37 1140 2017 0000 4602 1060 1500

12. Sklep Kadex Paweł Wychowaniec nie odpowiada za potencjalne opóźnienia powstałe z winy kuriera. O wszelkich opóźnieniach z winy sklepu kadex-tlumiki (chwilowy brak towaru w magazynie, wypadek losowy) klient informowany jest niezwłocznie.