O firmie

 

Firma Kadex istnieje na rynku od ponad 20 lat – powstała dokładnie w czerwcu 1996 roku. Pierwszych klientów przyjmowaliśmy w punkcie przy ulicy Bohaterów Katynia 2 w Częstochowie. Powstał on na terenie byłego zakładu elektromechaniki samochodowej. Od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem. I tak pozostało do dziś. Zainteresowanie naszymi usługami było tak duże, że postanowiliśmy otworzyć drugi oddział. Tym razem powstał on przy ulicy Traugutta w dzielnicy Tysiąclecie (Częstochowa).

Czym się specjalizujemy?

- mechaniką ogólną
- hakami holowniczymi
- regeneracją katalizatorów
- naprawą i montażem filtrów cząstek stałych
- regeneracją filtrów DPF
- sportowymi układami wydechowymi i ich wariacjami
- naprawą i wymianą tłumików.

Oprócz tego zajmujemy się także sprzedażą części samochodowych oraz tłumików. W przypadku tych drugich oferujemy modele do niemal wszystkich marek samochodowych – również tych ciężarowych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zakupy w naszej siedzibie można robić zarówno osobiście, jak i internetowo. 

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy. W każdym punkcie mamy po trzech specjalistów. Część z nich jest z nami od początku tworzenia firmy. Możemy pochwalić się stałym gronem klientów – to chyba najlepsza wizytówka świadcząca o naszym profesjonalizmie.

Wiemy, że we współczesnym świecie niemal każdy z nas cierpi na brak czasu. Z tego też powodu wszelkie naprawy realizujemy najszybciej, jak to możliwe. Do pracy przystępujemy od razu po podstawieniu pojazdu przez klienta. Samochód jest do odbioru zazwyczaj po koło godzinie.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kadex.