O firmie

 

Kadex narodził się dokładnie w czerwcu 1996 roku. Pierwszy punkt
(przy ul. Bohaterów Katynia 2) powstał na terenie byłego zakładu elektromechaniki samochodowej, stąd klienci dość szybko zorientowali się, że w tym właśnie miejscu świadczony jest nowy rodzaj usług.

Po sześciu latach został otwarty oddział Kadexu przy
 ul. Traugutta na Tysiącleciu. Warsztat ten jest generalnie ukierunkowany na klientów mieszkających właśnie na tym terenie i na terenie osiedla Północ. Specjalizacją punktu jest mechanika ogólna, haki holownicze. Tu też prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz obsługujemy klientów przyjezdnych z poza miasta. specjalizacją warsztatu jest regenracja katalizatorów, fitry cząstek stałych oraz sportowe układy wydechowe i ich wariacje.W Kadexie prowadzone są usługi związane z wymianą i naprawą tłumików . Sprzedajemy również tłumiki do wszystkich marek samochodów(hurt i detal) - również ciężarowych .

Pracownicy wykonują usługi rzetelnie i szybko. Jak każdy wie czas to pieniądz a w naszym zakładzie wymiana lub naprawa odbywa się praktycznie w ciągu jednej godziny jest to czas od momentu przyjazdu klienta do chwili odebrania gotowego pojazdu.

W każdym punkcie klientów obsługuje trójka specjalistów. Kilku z nich pracuje w naszej firmie od początku istnienia, przez co posiadają oni duże doświadczenie w naprawie i montażu tłumików.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług